Sekretarka

Gdański Uniwersytet Medyczny

poszukuje kandydatów na stanowisko typu

Sekretarka
Miejsce pracy: Gdańsk

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • prowadzenie sekretariatu w Klinice Urologii,
  • pomoc w organizacji dydaktyki, badań naukowych i szkoleń,
  • wykonywanie prac administracyjnych związanych z organizacją pracy dydaktycznej, m.in. prowadzenie dokumentacji dla studentów i pracowników, układanie lub pomoc w układaniu planów zajęć dydaktycznych,
  • pomoc w prowadzeniu sekretariatu oddziału urologii UCK.
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego (mile widziane „Zdrowie Publiczne”)
  • znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B1,
  • rozszerzonego poziomu obsługi komputera (Pakiet Office),
  • komunikatywności,
  • skrupulatności i umiejętności pracy w zespole.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • benefity dla rodziców,
  • atrakcje kulturalne i sportowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wczasy pod gruszą.

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Asystentka / Asystent Grafika DTP

Pracodawca: P.B.A. Doradztwo Personalne

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Lesznowola (Piaseczno)

Opis Stanowiska: Przygotowanie materiałów do druku Składanie etykiet Od kandydatów oczekujemy: Wysokiego poczucia estetyki, kreatywności, dbałości o szczegóły Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku Prawo jazdy Kat. B

Sekretarka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Ciechanów

obsługa sekretariatu, onsługa centrali telefonicznej, prowadzenie dokumentacji, obsługa korespondencji, przygotowywanie pism urzędowych, obsługa urządzeń biurowych, inne zlecone prace z zakresu administracjiWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie...

Pracownik biurowy - Stażysta

Pracodawca: Dino Polska S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Krotoszyn

Mamy dla Ciebie ofertę w DINO Polska S.A. w ramach, której zapewniamy: Płatny 6-mcy staż z opcją przedłużenia współpracy w wybranym dziale Możliwość poznania struktury firmy poprzez pracę w różnych obszarach naszej działalności, która ułatwi Ci...