Administrator Biura Budowy

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej dla międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko – Administrator Biura Budowy dla naszego klienta z branży przemysłowej.

Zakres obowiązków:
  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy
  • Wsparcie kierownika budowy i zespołu budowy we wszystkich zadaniach administracyjnych
  • Organizowanie zakwaterowania i transportu dla nowych pracowników
  • Pomoc pracownikom przy ubieganiu się o wizę / pozwolenie na pracę
  • Organizowanie podróży służbowych dla zespołu zarządzającego
  • Organizowanie codziennej pracy biura, zaopatrywanie biura w niezbędne materiały
  • Opracowywanie, wdrażanie i wykonywanie procedur i przepisów administracyjnych
  • Zapewnienie ścisłej kontroli kosztów
  • Odpowiedzialność za zapytania ofertowe
  • Współpraca z dostawcami w celu wynegocjowania najlepszych ofert dla projektu
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy w biurze budowy lub w przemyśle
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doskonała organizacja pracy
  • Biegła praktyczna znajomość pakietu Ms Office

Przesyłając CV w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie jednocześnie oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Politykę Prywatności Globetek Sp. z o.o., zamieszczoną na stronie www.globetek.pl.

Oświadczam również, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Globetek Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-506, ul. Leśna 83, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnie trwających i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), w tym na udostępnianie ich w powyższym zakresie klientom Globetek Sp. z o.o.

Rozumiem ponadto, że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz ze posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania, zmieniania oraz modyfikowania - zgodnie z przepisami ww. Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a zgoda na przetwarzanie moich danych może być przeze mnie odwołana w każdym czasie.