Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Sekretarka
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/20/0750
OBOWIĄZKI:

- obsługa sekretariatu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystentka ds. dokumentacji personalnej

Pracodawca: EMPLOYEES Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Rodzaj pracy: stała Lokalizacja: Warszawa Mokotów   Opis stanowiska: wspieranie procesu obiegu dokumentacji personalnej, prowadzenie teczek personalnych, praca z danymi kadrowymi w systemie SAP. Oczekiwania: Doświadczenie w pracy z dokumentami, Otwartość i...

Recepcjonistka / Recepcjonista

  Rodzaj pracy: tymczasowa   Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za: Bezpośredni kontakt z gośćmi firmy i pomoc w obsłudze spotkań, Obsługę centrali telefonicznej oraz programów biurowych, Ewidencję poczty przychodzącej i...

Pracownik biurowy/ staż

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Opole Lubelskie

Przyjmowanie i sprawdzanie dokumentów pod względem formalnych i rachunkowym, sporządzanie rozliczeń produkcji, udział w inwentaryzacjachWymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: Obsługa programów biurowych