Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Numer: StPr/20/1603
OBOWIĄZKI:
gromadzenie, porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentów, obsługa urządzeń biurowych: faks, komputer, drukarka i kserokopiarka, kontakt z klientami, zaopatrywanie firmy w materiały biurowe i środki czystości(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Biała Podlaska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej