Analityk Produkcji

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo produkcyjne, zatrudniające 370 pracowników, oferujące wyroby do instalacji grzewczych, sanitarnych i systemów zamocowań. Z roku na rok zdobywamy nowe rynki i rozwijajmy nasz park technologiczny i to właśnie związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy ambitnych i nastawionych na podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jeżeli chcesz zdobyć nowe kwalifikacje i wykorzystać posiadane doświadczenie, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji:

Miejsce pracy: Świebodzice

Zakres odpowiedzialności:

  • Wsparcie działu produkcji w obszarze analiz danych niezbędnych do planowania produkcji zgodnie ze specyfikacją, standardami jakościowymi, wydajnością,
  • Przygotowywanie raportów dotyczących procesów produkcyjnych,
  • Analiza efektywności procesów w obszarze produkcji,
  • Przeprowadzanie analiz zużycia zasobów produkcyjnych,
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby innych działów firmy,
  • Optymalizacja oraz automatyzacja narzędzi raportowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w firmie o profil produkcyjnym na stanowisku związanym z analizowaniem danych,
  • Wysokie zdolności analityczne, dokładność i systematyczność, dobra organizacja pracy,
  • Dobra znajomość środowiska MS Windows i MS Office - Excel (w stopniu zaawansowanym),
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu ERP będzie dodatkowym atutem,
  • Wiedza w wykorzystywaniu narzędzi z zakresu Lean Manufacturing będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w ambitnym zespole
  • Pracę przy ciekawych i ambitnych projektach biznesowych

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Service Operations Officer in FX MM Confirmations and Settlement team

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

  Have you ever dreamt of being a part of 6.6 TRILION USD per Day worth market? We are now looking for a Service Operations Officer to join FX MM Confirmations and Settlement team.   In Nordea, we know that great customer experiences require a team that leads the way in...

Assistant / Service Operations Officer in Settlement PL

  Would you like to explore settlement area and have direct impact on trade execution? We are now looking for Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer.   In Nordea, we know that great customer experiences require a team that leads the way in...

Asystent / Asystentka działu personalnego

Pracodawca: PEKABEX

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Poznań

  Opis stanowiska: Wsparcie działu personalnego w zakresie realizacji codziennych zadań, Pomoc przy zatrudnianiu pracowników, Prace administracyjno-archiwizacyjne. Student/ka studiów dziennych lub zaocznych, Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu w godzinach...