Business Support Assistant w dziale Business Advisory

Warszawa
Umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Dział Business Advisory pomaga swoim Klientom podejmować jak najlepsze decyzje adresujące zarówno dzisiejsze problemy biznesowe, jak i wyzwania w funkcjonowaniu na rynku w przyszłości.

Jesteśmy doradcą zarówno ponadnarodowych organizacji, międzynarodowych korporacji, jak i przedsiębiorców lokalnych, start-upów oraz administracji publicznej. Klienci ufają nam nie tylko ze względu na doświadczony zespół, wiedzę sektorową i kompetencje techniczne, ale również ze względu na praktyczne podejście i umiejętność skutecznego rozwiązywania złożonych problemów biznesowych.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za
  • bieżące wsparcie Partnerów Działu i zespołu merytorycznego (m.in. prowadzenie kalendarza Partnerów Business Advisory - umawianie spotkań, telekonferencji itp.)
  • wystawianie faktur
  • aktualizacja informacji w bazach danych
  • pomoc administracyjna w ofertowaniu (m.in. edytowanie dokumentów, pozyskiwanie dokumentów formalnych)
  • przeprowadzanie wewnętrznych procedur związanych z projektami
  • przygotowywanie prezentacji i raportów
  • prowadzenie planningu poszczególnych zespołów Departamentu Business Advisory
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów
  • inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem Departamentu Business Advisory (w tym bieżąca opieka nad przestrzenią biurową Departamentu)
Oczekujemy
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • biegłej znajomości pakietu programów Microsoft Office
  • samodzielności i doskonałych umiejętności organizacyjnych
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • obowiązkowości i zaangażowania
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • pozytywnego nastawienia do realizacji zadań
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności pracy w zespole
Oferujemy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym i energicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym. szkolenia adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • atrakcyjny pakiet socjalny, w tym m.in. dodatkowe ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, itp.
  • nowoczesne narzędzia pracy
KPMG Sp. z o.o., Departament People&Culture, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2020 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer in Sub Custody team SE

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

  Would you like to join client-centric team? We are now looking for (Assistant) Service Operations Officer. This is an opportunity for you to grow and develop in Sub Custody area.   In Nordea, we know that great customer experiences require a team that leads the way in...

Asystent / Asystentka Dyrektora HR

Pracodawca: Kronospan

ZOBACZ WIĘCEJ

opolskie / Strzelce Opolskie

OPIS STANOWISKA: Zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej poprzez codzienną weryfikację korespondencji przychodzącej; Tłumaczenie korespondencji i dokumentacji; Przygotowanie dokumentacji na spotkania; Realizacja zadań...

Pracownik ds. Administracyjnych

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Moszna-Parcela gm. Brwinów

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja i kontrola realizacji międzynarodowych zleceń w obszarze spedycji współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie rozwój działalności spedycyjnej poprzez dbanie o wysoką...