Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/20/0876
OBOWIĄZKI:
Praca w recepcji (biurze obsługi) Centrum Fizjoterapii i SPA; profesjonalna obsługa klienta; prowadzenie social media obiektu; raportowanie; aktywna sprzedaż usług; składanie zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, najlepiej w trakcie studiów zaocznych, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym; wysoka kultura osobista, miła aparycja, zaangażowanie, chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu