Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku
Referent
Miejsce pracy: Lębork
Numer: StPr/20/0783
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu bezrobotnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Lębork

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Młodszy analityk ds. rozliczeń

Pracodawca: BPO International

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska: Aktywna rozbudowa portfolio partnerów biznesowych oraz budowanie relacji i współpraca z obecnymi partnerami; Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sieci dystrybucji; Analiza finansowa współpracy z Partnerami; Współpraca z innymi...

Specjalista ds. wsparcia projektu

Pracodawca: THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.   Realizowane zadania: wsparcie kierownika projektu, przygotowywanie zamówień – sporządzanie,...

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków