Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu
Sekretarka
Miejsce pracy: Myślibórz
Numer: StPr/20/0813
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z procedurami obowiązującymi w służbie cywilnej. Zapoznanie się z warunkami pracy sekretariatu. Przyjmowanie korespondencji mailowej, odbieranie telefonów. Łączenie rozmów wychodzących. Wpisywanie pism do dziennika korespondencji. Przygotowanie korespondencji do wysłania-książka nadawcza. Przyjmowanie interesantów oraz kierowanie do odpowiedniego pracownika. Przygotowanie dokumentacji poprzez kserowanie i skanowanie. EPUAP obsługa programu. Rozliczanie delegacji związanej z podróżami służbowymi. Kontrola druków ścisłego zarachowania. Procedury kontroli obiegu dokumentacji w urzędzie oraz korespondencji. Procedura zamówienia w jednostce budżetowej. Wdrożenie w procedurę postępowania w ewidencję i dokumenty czasu pracy. Rozliczanie kart drogowych. Obsługa programów służących do wprowadzania prób do badań laboratoryjnych. Tworzenie dokumentacji niezbędnej do kontroli gospodarstw utrzymujących zwierzęta oraz przygotowanie dokumentów do postępowania administracyjnego. Tworzenie dokumentacji niezbędnej do kontroli zakładów produkujących żywność pochodzenia zwierzęcego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Wysoka kultura osobista
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność, obsługa urządzeń biurowych

Miejsce pracy:

Myślibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myśliborzu