Referent wydział obsługi dokumentacji

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu
Miejsce pracy: Brzeg
Numer: StPr/20/0869
OBOWIĄZKI:

wg wniosku

Miejsce pracy:

Brzeg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Administracyjno-Biurowy z językiem rosyjskim

Pracodawca: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Krosno

Zakres obowiązków: Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację bieżących zadań administracyjnych związanych z funkcjonowaniem placówek Merkury Market w Polsce oraz Słowacji.Wymagania: Poszukujemy osób z wykształceniem wyższym (mile...

Specjalista ds. administracji (K/M)

Pracodawca: GEODIS Poland Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

  Opis stanowiska: Praca w Dziale Administracji, wspierającym Oddział Spedycji Międzynarodowej Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji spedycyjnej Kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym Weryfikacja, ewidencjonowanie i zatwierdzanie faktur...

Recepcjonista / Recepcjonistka

Pracodawca: Exorigo-Upos sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Gliwice

Wybrana osoba  będzie odpowiedzialna za: Tworzenie i przepływ dokumentacji;  Ewidencję i prowadzenie korespondencji firmowej;  Odbieranie telefonów;  Przyjmowanie i obsługę gości;  Archiwizację dokumentacji, wprowadzanie/skanowanie dokumentów do systemów; ...