Operator wprowadzania danych

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Operator wprowadzania danych
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/0484
OBOWIĄZKI:
praca na stanowisku operatora wprowadzania danych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: administracyjne


Wymagania inne:

100% predyspozycji zdrowotnych

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent w dziale logistyki

Pracodawca: Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

ZOBACZ WIĘCEJ

podkarpackie / Krosno

Wymagania: posiadają wykształcenie wyższe, cenią dynamiczne środowisko pracy oraz są otwarte na zmiany i intensywną naukę, posiadają umiejętność skutecznego komunikowania się i budowania relacji handlowych, nastawione są na zatrudnienie w dużej firmie w...

Aktywny od: dzisiaj

Sprzedawca - Fakturzysta

Pracodawca: Eurocash Serwis

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

Na tym stanowisku zapewniamy: umowę o pracę na 1/2 etatu praca zmianowa w godzinach 6-18 możliwość rozwoju oraz awansu stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przyjazną atmosferę rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym: karta sportowa...

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Usług

Pracodawca: Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

Główne zadania: Kontakt ze spółdzielniami mieszkaniowymi i administratorami wspólnot mieszkaniowych Weryfikacja protokołów montażowych i serwisowych Analiza prawidłowości odczytów radiowych oraz wykonanych serwisów urządzeń pomiarowych Techem Przygotowywanie...