Stażysta w powiatowej stacji sanitarno- epidemiologicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0432
OBOWIĄZKI:
Czynności administracyjno- biurowe, segregacja i układanie dokumentów, wprowadzanie danych, przyjmowanie oraz łączenie rozmów telefonicznych, sporządzanie dokumentacji o charakterze informacyjnym, decyzyjnym i innych na potrzeby prowadzenia spraw oraz wykonywanie innych czynności zleconych przez opiekuna.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: chęć uczenia się

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem