Asystentka / Asystent Inżyniera / Inżynier Projektu

Ogłoszenie numer: 3851433, z dnia 2020-11-12

GGG Spółka z o.o. w Radomiu

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna w branży metalowej

poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami;
  • projektowanie procesów technologicznych na podstawie dokumentacji technicznej;
  • wsparcie w opracowywaniu dokumentacji technologicznej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość podstawowych technologii produkcyjnych;
  • praktyczna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • znajomość obsługi oprogramowania CAD.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • współpracę ze specjalistami branży metalowej;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć zawodowych.