Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/20/1422
OBOWIĄZKI:
- obsługa urządzeń biurowych, - odbieranie telefonów i przeprowadzanie rozmów telefonicznych, - prowadzeniedokumentacji biurowej, - obsługa programów, MS Office, Excel
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Ostróda

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie