Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Miejsce pracy: Staszów
Numer: StPr/20/0731
OBOWIĄZKI:
- organizowanie własnego stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami bhp, organami, ochrony p.poż.,- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta,- przedstawianie ofert klientom siłowni,- dbanie o wygląd i sprawne funkcjonowanie recepcji,- dbanie o pozytywny wizerunek firmy,- wydawanie sprzętu sportowego,- współpraca z pozostałymi pracownikami,- monitorowanie osób wchodzących i wychodzących,- przyjmowanie reklamacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Staszów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie