Referent - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Referent - staż
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/20/1013
OBOWIĄZKI:
analiza procedur medycznych, monitorowanie i pozyskiwanie środków z funduszy krajowych, realizacja i rozliczanie projektu, przygotowanie wniosków aplikacyjnych, sporządzanie sprawozdań
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy - Stażysta

Pracodawca: Dino Polska S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Krotoszyn

Mamy dla Ciebie ofertę w DINO Polska S.A. w ramach, której zapewniamy: Płatny 6-mcy staż z opcją przedłużenia współpracy w wybranym dziale Możliwość poznania struktury firmy poprzez pracę w różnych obszarach naszej działalności, która ułatwi Ci wdrożenie...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Pracodawca: Drukarnia DAKO Kozioł i wspólnicy Sp. j.

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Lubartów

Telefoniczna i e-mailowa obsługa klienta niemieckojęzycznego, Obsługa administracyjna sprzedaży, Wsparcie w realizacji zleceń, Rejestrowanie zgłoszeń do systemu. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, Znajomości pakietu MS Office, Łatwości w nawiązywaniu...

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: Auto Fus T. Fus Sp.j.

ZOBACZ WIĘCEJ

podlaskie / Białystok

pierwszy profesjonalny kontakt z klientem obsługę centrali telefonicznej dbanie o nienaganny wygląd recepcji zapewnienie płynnego przepływu informacji miedzy personelem przygotowywanie raportów zleconych przez kierownika dbałość o akcesoria w salonie Od kandydata /...