Archiwista zakładowy- staż

Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem
Miejsce pracy: Zakopane
Numer: StPr/20/0284
OBOWIĄZKI:
w/g programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: komunikatywność

Miejsce pracy:

Zakopane

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zakopanem

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik Magazynowo Biurowy

Pracodawca: Vinderen Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa - Włochy

Zadania: obsługa magazynu podręcznego z płytkami ceramicznymi; odbieranie i nadawanie przesyłek; wsparcie techniczne biura (drobne prace instalacyjne, przemeblowania); dbanie o zaopatrzenie/zakupy. Oczekujemy: czynne prawo jazdy kat. B; podstawowa obsługa komputera;...

Specjalista w Sekretariacie Dyrektora

Pracodawca: Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Podstawowe zadania, jakie będą należały do nowo zatrudnionego Pracownika to: bieżąca obsługa sekretariatu Dyrekcji DCTK, zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną, prowadzenie rejestru korespondencji przychodzącej i wychodzącej z DCTK, zapewnienie...

Asystent / Asystentka biura

Pracodawca: CLIMATECH

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Łomianki

Zatrudnimy studenta / studentkę uczelni technicznej III, IV lub V roku. Preferowane osoby z Łomianek lub bliskiej okolicy. Wymagana dyspozycyjność w okresie czerwic-wrzesień z możliwością dalszej współpracy. Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji,...