Specjalista ds. aktualizacji bazy danych w dziale realizacji zamówień

LATEX SERWIS Sp. z o.o.
Jedna z największych polskich hurtowni opon,

poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Opis stanowiska:
  • dbanie o poprawność danych w rejestrze systemowym
  • weryfikacja danych oraz tworzenie nowych indeksów towarowych
  • wprowadzanie zamówień do systemu
  • kontrola cen i wgrywanie cenników do systemu
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie w dziale zakupów lub logistyki
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dokładność
  • skrupulatność
  • umiejętność organizowania własnego czasu pracy
  • znajomość obsługi komputera i oprogramowania biurowego, w szczególności programu Excel
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • system szkoleń oparty o indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • partnerskie relacje służbowe,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,
  • możliwość korzystania z programu świadczeń: rozbudowany program opieki medycznej, możliwość uczestnictwa w programie MultiSport – karta Benefit, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. aktualizacji bazy danych w dziale realizacji zamówień prowadzonego przez Latex Opony S.A. z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest LATEX OPONY S.A. z siedzibą w Opolu przy ul. Krapkowickiej 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.”