Technolog ds. jakości obszarów klientowskich

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Zakład Linii Kolejowych poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
numer referencyjny: Z/IZ/72/10/20
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • wymiana informacji pomiędzy Biurem Eksploatacji i Obsługi Pasażerskiej, a Zakładem na potrzeby wszystkich inicjatyw w zakresie infrastruktury pasażerskiej,
  • monitorowanie zadań inwestycyjnych i utrzymaniowych w obszarach infrastruktury pasażerskiej po stronie Spółki oraz utrzymania jakości po ich zakończeniu,
  • audyty jakości wykonywanych usług w obszarach związanych z infrastrukturą pasażerską, w szczególności audyty czystości, zapowiedzi głosowych i Systemów Dynamicznej Informacji Pasażerskiej oraz plakatowych rozkładów jazdy.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • wiedza zawodowa w zakresie: jakości, inwestycji, infrastruktury kolejowej,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna i partnerska atmosfera
  • Program sportowo-rekreacyjny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa