Młodszy asystent technologa w usługach czystościowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/20/0673
OBOWIĄZKI:
- Stała współpraca z technologiem oraz asystentem w usługach czystościowych,- pomoc w opracowaniu technologii sprzątania obiektów z uwzględnieniem stosowanych preparatów chemicznych, niezbędnych maszyn i urządzeń; organizacji pracy (w języku ukraińskim),- pomoc w prowadzeniu kontroli obiektów oraz ocenianie pracy zespołu w zakresie stosowania środków i urządzeń czystości (także w języku ukraińskim),- pomoc w prowadzeniu szkoleń, dotyczących stosowania środków i urządzeń czystości (w języku ukraińskim).Miejsca wykonywania pracy według miejsc świadczenia usług.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:

Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

znajomość środków chemicznych i higienicznych, maszyn i urządzeń, technologii w zakresie ich stosowania oraz zasad BHP; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie