Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Szabda
Numer: StPr/20/0749
OBOWIĄZKI:
Wprowadzanie dokumentów do systemu; weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym i rachunkowym; dekretacja dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak


Wymagania inne:

min. poziom wykształcenia: średnie;oferta stażu dla osób do 30 roku życia

Miejsce pracy:

Szabda


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik do spisywania urządzeń grzewczych w domach

Pracodawca: REALIZACJA Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Tłuszcz, Ożarów Mazowiecki, Radzym

Prowadzimy spis urządzeń grzewczych w gospodarstwach domowych na terenie województwa mazowieckiego w wybranych rejonach. Poszukujemy osób chętnych do pracy w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi Schludny, budzący...

Aktywny od: dzisiaj

Pracownik do spisywania urządzeń grzewczych w domach

Pracodawca: REALIZACJA Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Płońsk, Płock, Sierpc

Prowadzimy spis urządzeń grzewczych w gospodarstwach domowych na terenie województwa mazowieckiego w wybranych rejonach. Poszukujemy osób chętnych do pracy w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Wymagania: Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi Schludny, budzący...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent ds. rekrutacji

Pracodawca: ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

lubelskie / Lublin

S tudiowałaś/eś psychologię? Ł atwo nawiązujesz kontakt z ludźmi? U miejętności organizacyjne i samodzielność to Twoje mocne strony? C echuje Cię zaangażowanie, kreatywność i chęć zdobywania nowych doświadczeń? H R to Twoja pasja? M asz doświadczenie w...