Pracownik Recepcji (Recepcjonista / Recepcjonistka)

Miejsce pracy: Warszawa

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu także osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Warszawa Wola

Zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych w obiekcie biurowym zlokalizowanym na warszawskiej Woli
  • Długotrwałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wyposażenie we wszelkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
Zadania:
  • Prowadzenie ewidencji gości
  • Wydawanie kart i kluczy
  • Obsługa klientów
  • Kontakt z najemcami

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Pracownik reklamy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Nowogard

przygotowywanie pojazdów do oklejania grafiką, pomoc przy oklejaniu pojazdów, docinanie oraz oklejanie płyt reklamowych, przygotowywanie materiałów do wykonywania nadruków, wykańczanie banerów reklamowych i inne prace związane ze stanowiskiem pracownik...

Inspektor

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Nowy Tomyśl

Pracownik biurowy-zarządzanie obsługą terenów rekreacyjnych, placów zabaw, boisk. Zastępstwo w sekretariacie.Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakUprawnienia: Doświadczenie zawodowe

Sekretarka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Szamotuły

- prowadzenie i ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- sporządzanie pism urzędowych,- archiwizowanie dokumentacji,- obsługa sekretariatu,Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: umiejetność obsługi urządzeń...