Asystent zarządu

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Miejsce pracy: Poznań
Numer: StPr/20/3896
OBOWIĄZKI:
praca jako asystent zarządu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: doświadczenie na stanowisku - wymagane (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

mile widziane prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Poznań

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu