Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/20/0324
OBOWIĄZKI:

- Prace biurowe, - Obsługa programu magazynowego, - Obsługa programu wagowego, - Uczestnictwo w procesie logistycznym, - Przygotowanie ofert handlowych, - Uzupełnianie dokumentacji handlowej, - Obsługa BDO

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej