Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/0141
OBOWIĄZKI:

Szkolenie BHP i inne szkolenia wstępne. Zapoznanie się z dokumentami i procedurami obowiązującymi w KPRM w związku z realizacją zadań instytucji pośredniczącej dla działanie 2.16 PO WER, w tym z: regulaminem pracy KPRM oraz regulaminem organizacyjnym KPRM, systemem obiegu dokumentów i informacji w KPRM, w tym z instrukcją kancelaryjną i rzeczowym wykazem akt, instrukcjami wykonawczymi instytucji pośredniczącej, dokumentami programowymi i operacyjnymi PO WER. Zapoznanie z procesami związanymi z zatwierdzaniem i monitorowaniem realizacji projektów finansowanych ze środków UE, w szczególności z: zasadami rozliczeń projektów finansowanych w ramach działania, weryfikacją i zatwierdzaniem wniosków o płatność składanych w w ramach projektów, zasadami informacji i promocji dotyczącymi wdrażania środków europejskich. Zapoznanie z procedurami przyznawania i rozliczania środków z dotacji przyznawanych w trybie art. 11B Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Udział w bieżących pracach wydziału związanych z realizacją projektów finansowanych ze środków UE, poprzez wspieranie zespołu pracowników, w tym opiekunów projektów w zakresie realizacji ich zadań związanych z wdrażaniem projektów PO WER, m. in.: przygotowywanie projektów pism, przygotowywanie zestawień danych sprawozdawczych dotyczących projektów wdrażanych w ramach działań, udzielanie odpowiedzi na pytania beneficjentów, archiwizacja dokumentacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim