Pracownik administracyjno - biurowy z j. niemieckim

Ogłoszenie numer: 3822849, z dnia 2020-10-29

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do pracy w Niemczech. Znamy dobrze zarówno specyfikę polskiego jak i niemieckiego rynku pracy, mentalność polskich pracowników jak też niemieckich pracodawców, ich oczekiwania i problemy.

Naszą misją jest zarówno znalezienie najlepszej pracy dla polskich pracowników jak też wyszukanie dla niemieckich pracodawców tych pracowników, którzy najlepiej odpowiadają postawionym im wymaganiom.

Miejsce pracy: Niemcy / okolice Drezna

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji produkowanych maszyn
  • realizacja wysyłki towarów (maszyn oraz części zamiennych)
  • sporządzanie listów przewozowych
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów
  • prace administracyjno – biurowe

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane osoby z wykształceniem technicznym, handlowym lub logistycznym
  • samodzielność w działaniu oraz umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość pakietu MS Office (gł. Excel)

Mile widziane

  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość angielskiego
  • posiadanie samochodu osobowego (dojazdy do pracy)

Oferujemy

  • wynagrodzenie w skali miesiąca: min. 1500 euro netto
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • praca w środowisku niemieckojęzycznym w firmie o profilu technicznym
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • długoterminowe zatrudnienie