Sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/20/0888
OBOWIĄZKI:

Gromadzenie segregowanie i udostępnianie informacji o stanie zdrowia klienta, pacjenta, środowiska, spoleczeństwa - jego potrzebach zdrowotnych oraz o świadczonych usługach. Przygotowywanie danych do komputerowej bazy danych i posługiwanie się tymi bazami. Zbieranie, porządkowanie i udostępnianie materiałów szkoleniowych, służących zapobieganiu chorobom i promocji zdrowia. Praca na dwie zmiany w godzinach 7:00-15:00 oraz 10:00-18:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: administracja, praca biurowa, zarządanie
Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa programów biurowych (m.in. MS Office)

Wymagania inne:

- obsługa komputera - obsługa urządzeń biurowych (m.in. MS Office) - znajomośc co najmniej 1 języka obcego - wykształcenie min. średnie (kierunkowe np. administravcja, praca biurowa, zarzadzanie)

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 409,15 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie