Pracownik ds. rynku telekomunikacyjnego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrum Realizacji Inwestycji poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko ds. rynku telekomunikacyjnego

Miejsce pracy: Warszawa
numer referencyjny: WZ/IIN/139/09/20
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • opracowywanie raportów składanych do regulatora rynku telekomunikacyjnego wynikających z obowiązków przedsiębiorcy telekomunikacyjnego,
  • opracowywanie wniosków do regulatora rynku telekomunikacyjnego o przydział numeracji sieci telekomunikacyjnej i zasobów pasma radiowego,
  • uzgadnianie parametrów technicznych i realizacji roamingu międzynarodowego z zagranicznymi operatorami GSM-R oraz roamingu z krajowymi operatorami publicznych sieci mobilnych,
  • uzgadnianie parametrów punktów styku z innymi sieciami telekomunikacyjnymi,
  • wnoszenie opłat za użytkowanie numeracji sieci telekomunikacyjnych i pasma radiowego GSM-R,
  • wspieranie negocjacji umów międzyoperatorskic,
  • wspieranie negocjacji umów na świadczenie usług telekomunikacyjnych,
  • prowadzenie korespondencji z właściwymi urzędami krajowymi i międzynarodowymi - regulatorami rynku telekomunikacyjnego.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub prawnicze, mile widziane na kierunku: informatyka, telekomunikacja lub prawo telekomunikacyjne,
  • znajomość usług i sieci telekomunikacyjnych,
  • znajomość regulacji rynku telekomunikacyjnego,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • duża samodzielność w działaniu,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.
Mile widziane kwalifikacje:
  • doświadczenie w raportowaniu do UKE,
  • doświadczenie w negocjacjach umów międzyoperatorskich lub/i umów na świadczenie usług telekomunikacyjnych.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna i partnerska atmosfera
  • Program sportowo-rekreacyjny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa