Referent w Dziale Instalacji

W  W związku z dynamicznym rozwojem, Firma z branży technicznej (systemy zabezpieczeń) na terenie Wrocławia (Żmigrodzka), poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi oraz jesteś nastawiony na rozwiązywanie problemów i chcesz rozwinąć swoją karierę w firmie o statusie lidera rynku Technical Security, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą pracy

Wymagania:

  • Swobodna praca na komputerze
  • Otwartość na nowe rozwiązania i naukę
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i łatwość podejmowania szybkich decyzji
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta

Co będzie należało do twoich obowiązków:

  • Umawianie realizacji usługi z klientem przez telefon
  • Planowanie pracy dla kadry technicznej
  • Prowadzenie elektronicznego kalendarza zadań
  • Dbanie o jakość kontaktu z klientem
  • Kontakt z działem handlowym
Co oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Pewne wynagrodzenie co miesiąc
  • Umowa  o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Profesjonalne szkolenia z wdrożeniem
  • Możliwość rozwoju wewnątrz Firmy po przez transparentne szczeble kariery
  • Przyjazną atmosferę
  • Wsparcie współpracowników

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Główny specjalista

Pracodawca: Ministerstwo Edukacji Narodowej w Warszawie

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Warunki pracy Czynniki szczególnie utrudniających wykonywanie zadań:  - zagrożenie korupcją Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:  - praca administracyjno- biurowa, - obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie, -...

Aktywny od: wczoraj

Recepcjonistka / Recepcjonista

Pracodawca: Cavatina GW Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

śląskie / Bielsko-Biała

Opis stanowiska: prowadzenie dokumentacji i nadzór nad obiegiem informacji, nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną, obiegiem dokumentów, rejestracja faktur, odbieranie telefonów i łączenie rozmów, odpowiedzialność za recepcję, organizowanie i...

Referent ds. administracji

Pracodawca: SuperDrob S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Karczew

Obowiązki: wystawianie faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami; wystawianie zamówień w obowiązującym programie; dbanie o prawidłowy obieg dokumentów według określonego w Spółce schematu; nadzór nad terminowym przepływem informacji i obowiązującą...