Młodszy Specjalista w Zespole Rejestracji Danych

  • Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.
  • Obsługujemy transakcje dla ponad 358 tys. terminali POS, również dla Klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.
  • eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.
  • Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Dołącz już dziś do eService jako:

Miejsce pracy: Warszawa
Do Twoich zadań należeć będzie:
  • aktywny udział w procesie uruchomienia klientów, a także w planowaniu nowych rozwiązań dla klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • rejestracja i weryfikacja dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej
  • odbiór oraz archiwizacja dokumentacji
To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
  • masz min. półroczne doświadczenie zawodowe w pracach biurowych
  • posiadasz min. trzymiesięczne doświadczenie w rejestracji danych
  • znasz język angielski na min. poziomie B1 – warunek konieczny
  • umiesz i lubisz pracować w zespole
  • inicjatywa własna oraz kreatywność nie są Ci obce
Na co możesz liczyć:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, tablet i telefon komórkowy)
  • aktywne podnoszenie kompetencji sprzedażowych
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • kartę Multisport w atrakcyjnej cenie
  • pakiet świadczeń socjalnych również dla Twoich bliskich

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Młodszy analityk ds. rozliczeń

Pracodawca: BPO International

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska: Aktywna rozbudowa portfolio partnerów biznesowych oraz budowanie relacji i współpraca z obecnymi partnerami; Analiza rynku i poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sieci dystrybucji; Analiza finansowa współpracy z Partnerami; Współpraca z innymi...

Asystent / Asystentka działu

Pracodawca: Eneria Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska: zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura Oddziału oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych ścisła współpraca z działem księgowości – opisywanie faktur, ewidencja dokumentów rozliczanie zaliczek oraz wydatków pracowników...

Recepcjonista / Recepcjonistka (k/m) z językiem angielskim

Pracodawca: Grupa Inter Cars

Główne zadania: bieżąca obsługa recepcji oraz spotkań służbowych, obsługa centrali telefonicznej, zarządzanie salami konferencyjnymi, zarządzanie kalendarzem spotkań firmowych, zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą, dbanie o właściwy...