Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/20/1376
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Starszy Inspektor / Specjalista w Dziale Realizacji Zamówień Inwestycyjnych

Pracodawca: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa Plac Starynkiewicza 5

(Pion Zamówień Publicznych/Dział Realizacji Zamówień/Wydział Realizacji Zamówień Inwestycyjnych) Naszym pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę (umowa na zastępstwo) pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej...

Pracownik biurowy z językiem niemieckim i angielskim

Pracodawca: LeasingTeam Professional

ZOBACZ WIĘCEJ

małopolskie / Kraków

sporządzanie dokumentacji niezbędnej do wysyłki przesyłek celnych, wprowadzanie danych do systemu, weryfikacja poprawności i kompletności dokumentacji, przygotowywanie raportów, mailowy i telefoniczny kontakt z klientem. znajomość języka niemieckiego na poziomie...

Specjalista ds. Wsparcia Realizacji

Pracodawca: Sunday Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska: Praca przy sporządzaniu dokumentacji dotyczącej zgłoszenia mikroinstalacji Telefoniczna obsługa klienta Współpraca z działem handlowym firmy Dbałość o pozytywny wizerunek firmy Od kandydatów oczekujemy: Wymagany status studenta Dyspozycyjność w...