Archiwista

Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu
Archiwista
Miejsce pracy: Mielec
Numer: StPr/20/2185
OBOWIĄZKI:

Pomoc w archiwum zakładowym, w tym: -przygotowanie dokumentacji celem przekazania jej do archiwum -sporządzanie dokumentacji na stanowisku archiwisty -układanie w archiwum przekzanych dokumentów oraz pomoc w kancelarii Starostwa, w tym: -rejestrowanie korenspondemcji wpływającej do Starostwa -przygotowanie korenspondencji do wysyłki -przekazywanie korenspondencji do dekretacji -sporządzanie projektów pism, kserokopii dokumentów -obsługa urządzeń biurowych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), średnie, znajomość ko0mputerowego oprogramowania biurowego

Miejsce pracy:

Mielec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu