Młodszy specjalista ds. administracji

Ogłoszenie numer: 3808383, z dnia 2020-10-19

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to koreańska firma zajmująca się produkcją elementów baterii do samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • wspomaganie spraw organizacyjno-administracyjnych firmy
  • koordynowanie obiegu dokumentów
  • zakup artykułów biurowych i obsługa zaplecza socjalnego
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmy
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy
  • praca w języku polskim i angielskim
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • sprawnie posługiwanie się pakietem MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dynamiczny sposób wykonywania zadań
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • umowę o pracę od zaraz oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • kursy i szkolenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku