Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Kobyłka
Numer: StPr/20/1272
OBOWIĄZKI:

wg programu stażowego

Miejsce pracy:

Kobyłka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Service Operations Officer in FX MM Confirmations and Settlement team

Pracodawca: Nordea Bank Abp SA Oddział w Polsce

ZOBACZ WIĘCEJ

łódzkie / Łódź

  Have you ever dreamt of being a part of 6.6 TRILION USD per Day worth market? We are now looking for a Service Operations Officer to join FX MM Confirmations and Settlement team.   In Nordea, we know that great customer experiences require a team that leads the way in...

Assistant / Service Operations Officer in Settlement PL

  Would you like to explore settlement area and have direct impact on trade execution? We are now looking for Assistant Service Operations Officer / Service Operations Officer.   In Nordea, we know that great customer experiences require a team that leads the way in...

Asystent / Asystentka działu personalnego

Pracodawca: PEKABEX

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Poznań

  Opis stanowiska: Wsparcie działu personalnego w zakresie realizacji codziennych zadań, Pomoc przy zatrudnianiu pracowników, Prace administracyjno-archiwizacyjne. Student/ka studiów dziennych lub zaocznych, Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu w godzinach...