Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/20/1112
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie pism w Word oraz tabeli Excel, wpisywanie danych do systemu komputerowego, kompletowanie akt, wpisywanie poczty, rejestrowanie, decyzji

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Polkowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Asystent ds. Uprawnień

Pracodawca: Medicover sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Twoje obowiązki: rejestracja wniosków o nadanie uprawnień w dedykowanym systemie utrzymanie relacji z działem IT w zakresie realizacji wniosków zapewnienie komunikacji między działami dotyczącej dostępów do zasobów informatycznych i związanych z tym zmianach...

Aktywny od: dzisiaj

Triażysta

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

ul. Sienkiewicza 34a   Aplikuj, jeśli: posiadasz wykształcenie min. średnie, znasz język angielski na poziomie min. B1, jesteś osobą komunikatywną, chcesz pracować w ramach umowy zlecenie. Twoimi głównymi obowiązkami będą: pomiar temperatury ciała pacjentów,...

Aktywny od: dzisiaj

Office Manager / Asystentka Zarządu with French

Pracodawca: Calan Human Capital Sp. Z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: Prowadzenie spraw administracyjnych i organizacyjnych Organizacja spotkań wewnętrznych oraz z partnerami biznesowymi Współpraca z innymi działami firmy Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacją...