Asystent / Asystentka Dyrektora Finansowego

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Aleje Jerozolimskie 96

Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku kierunków ekonomicznych lub finansowych.
  • Chcesz rozwijać się dziale finansów w dużej organizacji.
  • Posiadasz doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenta kadry menadżerskiej / zespołu / biura.
  • Dobrze posługujesz się językiem angielskim (w mowie i piśmie) – min. B2.
  • Jesteś bardzo dobrze zorganizowany/-a i potrafisz zarządzać swoim czasem
  • Jesteś rzetelny/-a, skrupulatny/-a i zaangażowany/-a w to, co robisz.
  • Cechuje Cię postawa "wszystko da się załatwić".
  • Swobodnie posługujesz się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point).
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • Przygotowywanie kalkulacji i analiz w zakresie realizowanych przez Pion Finansów projektów
  • Przygotowywanie prezentacji, umów i innych dokumentów.
  • Rozliczenie bieżących wydatków gotówkowych oraz kart kredytowych przełożonego oraz osób współpracujących.
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora Finansowego w sposób zapewniający najefektywniejsze wykorzystanie czasu przełożonego.
  • Kontrolę przychodzącej korespondencji, zapytań i rozmów telefonicznych
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i poufności dokumentów, korespondencji oraz informacji najwyższego szczebla.
  • Organizację oraz przeprowadzanie wizyt gości zewnętrznych.
Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych związanych z finansami.
  • Możliwość rozwoju zawodowego do struktur finansowych.
  • Możliwość wykorzystania i dalszego rozwoju swoich talentów.
  • Dodatkowo możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach i mentoring Dyrektora Finansowego.
  • Od pierwszego dnia zatrudnienie umowę o pracę na pełen etat.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Recepcjonista / Recepcjonistka (k/m) z językiem angielskim

Pracodawca: Grupa Inter Cars

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Główne zadania: bieżąca obsługa recepcji oraz spotkań służbowych, obsługa centrali telefonicznej, zarządzanie salami konferencyjnymi, zarządzanie kalendarzem spotkań firmowych, zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą, dbanie o właściwy...

Triażysta

Pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

(Miejsce pracy do wyboru: Aleje Jerozolimskie, Wołoska, Inflancka)   Aplikuj, jeśli: posiadasz wykształcenie min. średnie, znasz język angielski na poziomie min. B1, jesteś osobą komunikatywną, chcesz pracować w ramach umowy zlecenie. Twoimi głównymi obowiązkami...

Pracownik Administracyjny ds. Spedycji Morskiej

Pracodawca: cargo-partner spedycja sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

pomorskie / Gdynia

Do Twoich najważniejszych zadań na tym stanowisku należeć będzie: organizacja obrotu dokumentów działu spedycji (kompletowanie, sprawdzanie poprawności i archiwizowanie dokumentów; wystawianie faktur) współpraca z biurami cargo-partner w Polsce i na świecie...