Specjalista ds. Personalnych i Administracji

Nasz Klient to profesjonalna firma konsultingowa oferująca szeroki wachlarz usług, innowacyjnych rozwiązań oraz autorskich produktów w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w oparciu o system SAP.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SDPA-20
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji pracowniczej
  • Zlecenie realizacji szkoleń BHP i badań lekarskich
  • Obsługa dokumentacyjna zmian wynagrodzeń, umów, zapewnienie monitorowania terminów w tym zakresie
  • Udział w procesie przygotowania zatrudnienia i wprowadzenia do firmy nowych osób
  • Tworzenie raportów, nadzorowanie rozliczeń, prowadzenie rejestrów
  • Obsługa spraw związanych z flotą samochodów oraz sprzętem służbowym
  • Nadzorowanie rozliczenia kosztów delegacji
  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych
  • Obsługa organizacji szkoleń
  • Bieżąca obsługa biura
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność oraz samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w młodym, zgranym zespole nastawionym na innowacje
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności poprzez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • Pracę w biurze zlokalizowanym w samym centrum Warszawy