Asystent / Asystentka w dziale Analiz Finansowych

EXCO A2A Polska (www.exco.pl) jest organizacją w ramach której szereg specjalistów świadczy usługi z zakresu: audytu, analizy finansowej, ekspertyz księgowych, kadr i płac, doradztwa podatkowego oraz doradztwa biznesowego dla małych i dużych przedsiębiorstw. Naszym celem jest kształtowanie środowiska w którym ludzie i przedsiębiorstwa mogą dynamicznie się rozwijać.

W związku z rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Co będzie należało do Twoich zadań?
  • Pomoc w sporządzaniu raportów finansowych;
  • Tworzenie zestawień w programie MS Excel;
  • Przygotowywanie zestawień oraz prezentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami;
  • Współpraca z Działem Księgowości w zakresie przygotowywania danych do raportów.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego (ekonomia / finanse i rachunkowość/ pokrewne) lub studentów ostatniego roku studiów zaocznych;
  • Bardzo dobrej znajomości programu MS Excel oraz Power Point;
  • Znajomości języka angielskiego i/lub francuskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Organizacji pracy własnej, dokładności i rzetelność;
  • Umiejętności pracy w zespole i zaangażowania w powierzone obowiązki.
Mile widziane:
  • Znajomość programów ERP Optima;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Co oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w międzynarodowym i profesjonalnym środowisku;
  • Rozwój kompetencji zawodowych;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole nastawionym na współpracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport, współfinansowane przez pracodawcę - zadbaj o swoje zdrowie;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Administratorem danych jest EXCO A2A POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 02-585, Al. Niepodległości 106. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody."