Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/20/0851
OBOWIĄZKI:
prowadzenie ewidencji ksiegowej, sporzadzanie deklaracji PIT, CIT, VAT, ZUS, obsługa kadrowa i księgowa klientów firmy, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu