Asystent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi
Miejsce pracy: Złotoryja
Numer: StPr/20/0566
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Złotoryja

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Najnowsze oferty

Aktywny od: wczoraj

Pracownik reklamy

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie

ZOBACZ WIĘCEJ

/ Nowogard

przygotowywanie pojazdów do oklejania grafiką, pomoc przy oklejaniu pojazdów, docinanie oraz oklejanie płyt reklamowych, przygotowywanie materiałów do wykonywania nadruków, wykańczanie banerów reklamowych i inne prace związane ze stanowiskiem pracownik...

Inspektor

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Tomyślu

ZOBACZ WIĘCEJ

/ Nowy Tomyśl

Pracownik biurowy-zarządzanie obsługą terenów rekreacyjnych, placów zabaw, boisk. Zastępstwo w sekretariacie.Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brakUprawnienia: Doświadczenie zawodowe

Sekretarka

Pracodawca: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

ZOBACZ WIĘCEJ

/ Szamotuły

- prowadzenie i ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- sporządzanie pism urzędowych,- archiwizowanie dokumentacji,- obsługa sekretariatu,Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brakUprawnienia: umiejetność obsługi urządzeń...