Młodszy specjalista ds. administracji

Ogłoszenie numer: 3785619, z dnia 2020-10-20

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to koreańska firma zajmująca się produkcją elementów baterii do samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • wspomaganie spraw organizacyjno-administracyjnych firmy
  • koordynowanie obiegu dokumentów
  • obsługa mieszkań służbowych,
  • zakup wyposażenia biurowego i obsługa zaplecza socjalnego
  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmy
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji wewnątrz firmy
  • praca w języku polskim i angielskim
  • raportowanie wyników

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe
  • sprawnie posługiwanie się pakietem MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność oraz odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dynamiczny sposób wykonywania zadań
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji w zakresie swoich obowiązków
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy

  • umowę o pracę od zaraz oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • kursy i szkolenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku