Asystent / Asystentka ds. weryfikacji faktur z j. angielskim

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 4-7-59205

Aktualnie, dla naszego Klienta, firmy z kapitałem niemieckim, poszukujemy osób na stanowisko: Asystenta ds. weryfikacji fv z j. angielskim

Obowiązki:
  • Wpisywanie faktur do systemu
  • Weryfikacja dokumentów księgowych
  • Skanowanie dokumentów
  • Wsparcie dla różnych działów
  • Inne bieżące obowiązki administracyjne
Wymagania:
  • Biegła znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z obiegiem dokumentów mile widziane
  • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Informacje dodatkowe:
  • Międzynarodowe środowisko
  • Codzienne wykorzystywanie języka angielskiego
  • Prywatna opieka medyczna oraz karta multisport
  • Pozytywna atmosfera w pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”