Service Administrator with Dutch and English

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: Warszawa

For our Client, a new Business Services Center in Warsaw for a global production company (American capital).

We are building the team and now looking for candidates for Service Administrator with Dutch and English position with the following duties:

  • 50% Creating In-house & Field service orders
  • 10% Coordination of standard service contracts with customers
  • 20% Respond to Customer enquiries and resolve any issues
  • 10% Processing spare parts orders
  • 10% Fulfillment of operational requirements
Requirements:
  • Fluent Dutch- strictly required
  • Education within Logistics/Accounting - preferred
  • Min. 2 years of experience in a similar position and scope of duties
  • Experience in working with SAP - preferred
  • Good Excel skills
Benefits:
  • Private medical care
  • Yearly bonus
  • Yearly salary rise
  • Flexible working hours
  • And more to be arranged
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Specjalista ds. Personalnych i Administracji

Pracodawca: Jobfinder Ewelina Hordyniec

ZOBACZ WIĘCEJ

mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska: Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zapewnienie poprawnego przepływu dokumentacji pracowniczej Zlecenie realizacji szkoleń BHP i badań lekarskich Obsługa dokumentacyjna zmian wynagrodzeń, umów, zapewnienie monitorowania...

Dyżurny Lokalnego Centrum Nadzoru

Pracodawca: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Radeckiego

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska pracy do zakresu obowiązków na stanowisku pracy należeć będzie: pełnienie dyżurów i monitorowanie stanu bezpieczeństwa w szpitalu oraz reagowanie na zgłaszane naruszenia, incydenty i awarie w zakresie opracowanych w szpitalu procedur i planów...

Asystent / Asystentka ds. Przyjęcia Towaru

Pracodawca: Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

ZOBACZ WIĘCEJ

lubuskie / Zielona Góra

Jeżeli: Jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracę w zespole;   Bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;  Skrupulatność i dokładność to Twoje mocne strony. Będziesz odpowiedzialny za: Organizację rozładunku i załadunek zgodnie z planem dostaw;...