Asystent managera

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice
Numer: StPr/20/0827
OBOWIĄZKI:
-aktywny udział w projektach realizowanych w ramach organizacji,-organizacja kalendarza,-zbieranie i przetwarzanie informacji potrzebnych do przygotowania protokołów, raportów i zestawień,-realizacja zadań administracyjnych,-spotkania z klientami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy B

Miejsce pracy:

Jelcz-Laskowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie