Specjalista ds. prawno-administracyjnych i zamówień publicznych

Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu

ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Oświęcim

zakres obowiązków:

  • znajomość z obowiązujących aktów normatywnych,
  • monitoring obowiązujących przepisów dotyczących działalności PMAB i informowanie przełożonych o zmianach w tym zakresie,
  • udzielanie informacji w zakresie obowiązujących przepisów,
  • wykonanie analiz prawnych i sporządzanie opinii prawnych,
  • monitoring kwestii prawnych wynikających ze współpracy PMAB z podmiotami zewnętrznymi,
  • informowanie przełożonych o zagrożeniach i konsekwencjach wynikających z przyjmowanych rozwiązań prawnych,
  • weryfikację korespondencji pod względem formalno-prawnym,
  • weryfikację i zatwierdzanie projektów zapytań ofertowych,
  • przygotowanie i weryfikację projektów umów,
  • zatwierdzanie umów,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowania w sprawie udzielania zamówień publicznych,
  • umieszczanie dokumentów objętych procedurą zamówienia publicznego w miejscach, formie i terminie zgodnie obowiązującymi przepisami,
  • uczestniczenie w komisjach przetargowych i pełnienie w nich funkcji sekretarza,
  • przechowywanie oraz ewidencjonowanie pełnej dokumentacji z przeprowadzonych postepowań z zakresu zamówień publicznych w uzgodnieniu ze specjalistą ds. zamówień publicznych,
  • współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi PMAB.
  • udział w szkoleniach i konferencjach,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych dotyczących funkcjonowania PMAB.

wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie: wyższe prawnicze,
  • Doświadczenie: z zakresu prawa: cywilnego, budowlanego, zamówień publicznych,
  • Biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).