Asystent / Asystentka ds. Administracyjnych

Dura-Line jest wiodącym, światowym producentem i dystrybutorem produktów oraz rozwiązań dedykowanych infrastrukturze teleinformatycznej i elektroenergetycznej. Produkując mikrorury, wiązki i rury osłonowe wytwarza ponad 400 milionów metrów rur rocznie. Rozbudowane zaplecze R&D oraz nowoczesne zakłady produkcyjne w USA, Meksyku, Indiach, Omanie, Europie i Afryce Południowej umacniają pozycję rynkową Dura-Line jako lidera w produkcji przewodów komunikacyjnych i rozwiązań z zakresu infrastruktury teleinformatycznej. Dura-Line tworzy to, co nas łączy.

Miejsce pracy: Sochaczew

Do naszego nowo powstającego, polskiego oddziału firmy w Sochaczewie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za wsparcie kadry zarządzającej oraz pracowników firmy w kwestiach organizacyjno-administracyjnych.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • przyjmowanie i  obsługa gości,
  • organizowanie i obsługa spotkań biznesowych,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • zarządzanie obiegiem dokumentów,
  • redagowanie dokumentów (w pism i wniosków),
  • nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe, spożywcze i gospodarcze,
  • współpraca z firmami serwisowymi: (kurierzy, poczta i.in.),
  • wsparcie bieżące pracowników,
  • realizacja zadań administracyjno-biurowych.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoka kultura osobista,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i pozytywne usposobienie,
  • nastawienie na cel i poszukiwanie rozwiązań,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i inicjatywa w działaniu,
  • samodzielność.

OFERUJEMY:

  • inspirującą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • prywatną opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie na życie,
  • pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • rozwój w ramach międzynarodowych struktur.