Asystent głównego księgowego

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Asystent głównego księgowego
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/20/1791
OBOWIĄZKI:
zawarty w programie stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera


Wymagania inne:

Osoba : odpowiedzialna, rzetelna, skrupulatna, samodzielna

Miejsce pracy:

Tczew


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Najnowsze oferty

Aktywny od: dzisiaj

Sprzedawca - Fakturzysta

Pracodawca: Eurocash Serwis

ZOBACZ WIĘCEJ

zachodniopomorskie / Kołobrzeg

  Na tym stanowisku zapewniamy: umowę o pracę na 1/2 etatu praca zmianowa w godzinach 6-18 możliwość rozwoju oraz awansu stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej przyjazną atmosferę rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym: karta sportowa...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Zarządu

Pracodawca: Hasco-Lek S.A.

ZOBACZ WIĘCEJ

dolnośląskie / Wrocław

Przejmij odpowiedzialność za: kompleksowe wsparcie w obszarze biznesowym i w organizacji codziennej pracy Zarządu, organizowanie spotkań i prowadzenie terminarza Członków Zarządu, nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów dla Zarządu,...

Aktywny od: dzisiaj

Asystent / Asystentka Działu Montaż

Pracodawca: PEKABEX

ZOBACZ WIĘCEJ

wielkopolskie / Poznań

  Zakres obowiązków: kompletowanie i wpisywanie danych do bazy, przygotowywanie dokumentów księgowych, rozliczanie zaliczek, zarządzanie biurem/obiegiem dokumentów i informacji. status studenta, dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu, znajomość pakietu MS Office, w...