Technik archiwista k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/20/8374
OBOWIĄZKI:

- sporządzenie spisów dokumentów, kopii, skanów wraz z ich opisywaniem, porządkowaniem wersji papierowej i elektronicznej akt, itd.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Technik archiwista* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Zdolności manualne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie średnie, zdolności manualne, 6 miesięcy doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - sporządzenie spisów dokumentów, kopii, skanów wraz z ich opisywaniem, porządkowaniem wersji papierowej i elektronicznej akt, itd.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy