Specjalista / Asystent Dziekana

Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: SAD/W1/09/2020
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie bieżącej pracy władz Wydziału. Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów na Wydziale.

Zakres obowiązków:
  • administracyjne i logistyczne wspieranie prac Dziekana,
  • prowadzenie terminarza spotkań, posiedzeń oraz informowanie o terminach spraw na Wydziale i Uczelni w celu wsparcia bieżącej pracy Dziekana i Prodziekanów,
  • organizacja spotkań Dziekana, Prodziekanów, okolicznościowych itp. (zaproszenia, klepsydry, kwiaty),
  • prowadzenie spraw związanych z korespondencją Wydziału – rejestrowanie całościowej korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej w dzienniku podawczym i rozdzielenie jej do Katedr oraz jednostek administracyjnych Wydziału,
  • prowadzenie spraw związanych z ewidencją pełnomocnictw i upoważnień Dziekanów,
  • prowadzenie wszystkich spraw dotyczących pieczątek władz Wydziału, powołanych Rad i Komisji (wyrabianie, rejestr, likwidacja) oraz papieru firmowego i wizytówek,
  • prowadzenie spraw związanych z zakupem i terminowym wydawaniem środków ochrony indywidualnej, higieny osobistej oraz odzieży i obuwia roboczego dla pracowników laboratoriów, pracowników obsługi technicznej,
  • dbanie o sprawy związane z estetycznym utrzymaniem sekretariatu Wydziału.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki: administracja lub pokrewne),
  • doświadczenie w pracy biurowej z dokumentami,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na Uczelni Wyższej,
  • umiejętność redagowania pism,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność,
  • komunikatywność oraz sumienność w wykonywaniu zadań,
  • mile widziana znajomość systemu TETA.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej uczelni,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w zastępstwie za pracownika,
  • szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).