Recepcjonista / Recepcjonistka

Grand Royal Hotel w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska:
  • Całościowa obsługa recepcji
  • Bezpośrednia obsługa gości: prezentacja oferty obiektu, meldowanie i wymeldowywanie gości, udzielanie wszelkich informacji
  • Rozliczanie usług (uzgadnianie, przygotowywanie i wystawianie faktur za usługi)
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i e-mailowych, prowadzenie korespondencji elektronicznej
  • Przygotowanie raportów sprzedażowych i kasowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty hotelowego
  • Znajomość profesjonalnych standardów obsługi klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Duża samodzielność, łatwość uczenia się i rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista i pewność siebie
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Pracę w największej sieci hotelowo-restauracyjnej
  • Pracę w gronie profesjonalistów
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.